| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo modalitate prin care sa fac rost de 1000 V-Bucks pe Fortnite? Metoda "STRANGE DE LA BATTLE PASS" sau "FURA DE LA MAMI SI TATI CARDUL, COPILE" nu sunt optiuni...
Ma refer la un bug sau un generator de V-Bucks care sa functioneze. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu va exista niciodata asa cevalaughing VBucks vin de pe server, dupa ce patesti. Nu e ceva ce poti modifica tu.

| Saddest a răspuns:

Nu exista asa ceva, daca ar exista asa ceva fortnite nu ar mai face bani sau ar porni o investigatie si ar bana toti userii ce ar folosi acel bug(pentru o perioada scurta de timp pana l-ar remedia, daca ar fi)