| paullicaaa a întrebat:

Fratele meu avea un site foarte misto si lo facut numa in o jumatate de ora si dupa aia isi mai punea jocuri, in fine eu chiar vreau sa imi fac si eu un site sa imi pun pe el jocuri si chesti din astea doar ca depe siteul care o facut el site nu mere si vreau sa ma ajutati.
Cine stie un site in care sa imi fac un site gratis va rog ziceti-mi
cel mai bun raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Ucoz.ro. e extrem de usor de folosit si e gratis happy

| razvi2011_5837 a răspuns:

Pai este o modalitate http://www.jimdo.com/index.php si iti bagi
numele la site si adresa de e-mail.Iti trimite o parola si numele sitului dai login jos si bagi parola ta dupa asta incepi ce vrei sa faci