| AnonimRD a întrebat:

HELP! Vreau sa imi iau un legendary chest pr clash royale dar cand dau la plata prin factura Orange zice ca, contul meu nu este eligibil pentru a plati! Ce sa fac? Imi da un cod pentru a apela furnuzorul de telefonie mobila.Ce sa fac ca sa pot plati? Si daca apelez furnizorul imi ia bani?

1 răspuns:
| Ioana2025 a răspuns:

Eu ad zice sa suni, te va costa bani daca nu ai minute in fata respectivă atatea informații îți pot oferi deocamdată! Sper ca te-am ajutay