| Viorash a întrebat:

Hey multi dintre voi jucati metin2.
Eu joc metin2 mondial si as dori sa va intreb din ce iteme pot face epice.
de ex am aflat ca dintr-un colier de 54 il pot face de 90 epic. As vrea sa imi mai spuneti voi iteme lvl si detalicum arata ca sa le fac sunt sura vreau multa int. Funda

3 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Batalie,colier de 54 cam astea le stiu...si eu joc dar ca sa faci epice ai nevoie de Raphy...baftawinking

| TheAnswerMan a răspuns:

Din papuci de 59 se fac papuci epici si tot asa
din otel se face king(o armura tare rosie)apoi king2 apoi king 3 si tot asa
din arma aia sabie batalie de 65 se face sirius si din sirius se face lunara.din lunara se face celesta si apoi o sabie albastra misto
din coif de 41 se face coif epic
din bratara, colier, cercei de 54 se fac iteme epice
1 bucata funda, dar treceo in contwinking

| xPlode a răspuns:

Depinde de item sunt de la lvl 50 is sus sunt arme,armuri, coliere, bratari epice de obicei pe servere private sunt anumite personaje la care poti face o armea epica de lvl 50 in una de lvl 80-90. de ex am avut un otel de ninja si l-am facut intr-o armura de lvl 87. aparare 273