| WhiteCobra a întrebat:

Salut TpU! Imi Dati Si Mie Niste Pluginuri De Cs1.6 Mod Zombie Plz Dau Funda Pentru Cele Mai Bune Macar 2-3 Pluginuri Fiecare! Plzz Rpd

Răspuns Câştigător
| wannabe a răspuns:

Tutorialecstrike. com/zombie_swarm.html

cs-gothic. ro/forum/addons-zombie-plague-mod-4-3-nightmare-v1-9g-t13846.html

extreamcs. com/forum/addon-uri/addon-zombie-biohazard-v2-00-t51550.html

extreamcs. com/forum/addon-uri/addons-zp-zombie-plague-t39608.html

1 răspuns:
| Delicv3nt a răspuns:

Fa si tu o cerere la o comunitate de gaming, cum ar fi www.padurarii.in,nu sta nimeni aici sa iti caute