| catalino200 a întrebat:

Imi place foarte mult sa joc metin2, imi puteti zice si mie un server privat? cu rate mai mari de 1000 si cu nivele multe, cu iteme in magazin de gen Hammer da sa fie pvm!
Multumesc anticipat!
Apropo numi zice-ti de Lunaris,GX,Asura,RoSpeed,candylongju, oriental deoarece le-am incercat deja...va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| crazy59 a răspuns:

Mt2 Energy
Dark Mt2
The Legend Mt2
Extreme Mt2
Revenge Mt2... Mie astea imi plac.
Incearcale!

2 răspunsuri:
| Stephh a răspuns:

Http://www.ultimateprivateservers.com/metin-2/ AICI GĂŞEŞTI ORICE FEL DE METIN:D.Baftă!

| Jokermai a răspuns:

Uite:Hammer mt 2, Metin 2 Funny, Metin 2 unideid, Empire, Metin 2 Ghost. stiu mai multe daca mai vr uite id meu :cata_jr_94