| Bogdan48 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva de unde pot face rost de un Hack pentru. CrossFire plz. Stiu ca ar trebui sa joc fara dar m-am saturat de atatia codati care intra. Fundabig grin

1 răspuns:
| Daniel_Enache_1981 a răspuns:

Sal! nu pot sa-ti spun acest lucru pentru ca toti care joaca cu cod au fost ca si tine pana sa joace cu cod, deci intrii in categoria de codati,,, maine mai intra cineva si o sami puna aceeasi intrebare deci unde se va ajunge.tot la un joc codat in loc sa fie free ...parerea mea joaca alt joc sau cauta alte servere unde nu sunt codati,, e doar un sfat si ar fi bine sa ma intelegi bafta la joc!