| Maria39popescu a întrebat:

imi puteți da si mie un link de la demo-ul jocului outlast2. Inca nu am bani suficienti pentru joc asa ca vreau macar sa ma joc demo-ul

1 răspuns:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Outlast 2 e putin cam overpriced in opinia mea, inteleg ca vrei sa fii corect/a si sa platesti pentru a sustine creatorii dar poti oricand sa piratezi versiunea completa de pe internet, fara sa te obosesti cu demo-uri. Nu am voie sa postez link-uri care sustin pirateria din pacate dar cateva search-uri pe Google ar trebui sa rezolve problema.