| HOMM5 a întrebat:

Imi puteti da si mie va rog un hack pentru nfs World? Ceva pentru speedboost...sau sa deblocheze masinile? Multumesc anticipat! FunDaaa!

1 răspuns:
| Benedict_6845 a răspuns:

Singurele hackuri care le-am vazut sunt pentru viteza, nu ai cum sa deblochezi masinile pentru ca tu nu ai jocul in pc propriu, tot continutul jocului ( masini harti etc ) este pe serverul lor si un trainer nu poate face asta. Oricum, si acel trainer de viteza este pe bani si nu le gasesti foarte usor. Eu am dat 15 euro, mi-am cumparat 2-3 masini si aia e. Te sfatuiesc sa faci la fel