| Pr0t0type a întrebat:

Salut TpU! Imi Puteti Sa-mi Spuneti si mie niste jocuri tari ONLINE Multiplayeri cum ar fi:Metin2, Counter-Strike, MicroVolts, AirRivals, 4Story, Cabal, WoW, Sahaya ETC... Imi puteti Zice Jocuri mai tari Decat astea sau mai fainewinking Va Rog Frumos Ofer

Răspuns Câştigător
| Sburatorul a răspuns:

Poti incerca League of Legends, e un fel de Dota mai evoluat. big grin Ai pe net cateva filmulete cu privire la acest joc.

1 răspuns:
| DevilKid a răspuns:

Dragon nest. Mu Online .Dekaron.WoW.S4League.Nfs Hot Pursit...Fiesta.Dai Funda?big grin