| Georgian_Andrei_1998 a întrebat:

Îmi puteţi spune cum rezolv problema asta? Am descărcat un PhotoShop Adobe CS6, totul bine. Intru în el, dau open, selectez imaginea, dau ok şi nu mi-o arată.
https://www.youtube.com/watch?v=P3IwYmr5g24
Ce trebuie să fac să-mi meargă?
Ţin să precizez că am Win 8.1 PRO.

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Pur si simplu, tragi imaginea in Photoshop. Deschide-l, si acolo o sa-ti apara o fereastra gri. Tragi poza cu drag 'n drop pe fereastra si voila. Daca nu merge nici asa, inseamna ca e ceva in neregula cu imaginea, sau n-ai instalat corect Photoshop-u.

| Georgian_Andrei_1998 explică:

Îmi face aşa la orice PhotoShop Adobe.