| Drag0nu a întrebat:

Salut tpu..imi puteti spune niste jocuri multiplayer/singleplayer inafara de minecraf, t counter-strike, need for speed world carbon underground undercover most wanted prostreet si daca imi puteti spune de unde pot descarca Skate 3 fara survey-uri si parole multumesc.
Ps: Dau funda celor mai multe sifrumoase jocuri, si va rog sa imi spuneti daca ati incercat skate 3 pe pc happy

Răspuns Câştigător
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Shooter games: Call Of Duty toata seria
MicroVolts-este multiplayer
Far Cry 1/2/3
Solider of Fortune 2
Team fortress2 - multiplayer
Ai putea sa mai incerci si HeartStone LoL

2 răspunsuri:
| strike118 a răspuns:

Toata seria Call of Duty+Expansiune, Medal of Honor Allied Assault + Expansiuni, Burnout, Half-Life + Continuari, Farcry, Brothers in Arms Road to Hill 30, Earned in Blood, Saints Row, Max Payne 2

| vacariuedy66 a răspuns:

Descarcati saints row 4 gta iv dirt3 fifa 14
roblox nfs world goat simulator state of decay minecraft euro truck simulator 2 call of duty ghosts
max payne
sper sa-ti fie de ajutor