| 99perfect99 a întrebat:

imi puteti spune si mie cateva jocuri cu actiune cu pistoale stiti voi mersi! dau funda!

Răspuns Câştigător
| manda a răspuns:

Wolfenstein1,2,call of duty2, 3,4, 5,6,7,8,call of duty modern warfare2, 3, cs, assassin's creed1, 2, bad boys 2, Splinter Cell Conviction,Alan Wake,Castlevania : Lords of Shadow, Bioshock 2, God of War 3, Halo Reach, Mass Effect 2, Final Fantasy XIII, Starcraft 2 Wings of Liberty, Mafia 2 din greseala cred ca am pus si jocuri fara atiune dar ma grabesc ca am trebuie sper sa fie bune cele care ti le-am dat

1 răspuns:
| iceshock a răspuns:

Da sunt multe de exemplu:Counter-Strike 1.6 sau Call of Duty 1, 2, 3,4; Counter-Strike Source; Team Fortress 1, 2; Hall Life 1; 2