| Marius1778 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog cateva jocuri de tip survival multiplayer(nu neaparat)? Sa fie fara zombie (sau si cu zombie). Ofer Funda!

Răspuns Câştigător
| Sfinnx a răspuns:

Defiance.Are o grafica frumoasa, e survival, e ca un mmorpg. Faci misiuni, omori zombies :3.Iei iei ce arma vrei, avp, maverick, etc intri in dungeonuri cu altii si curatati o camera mare de zombii.Mie mi-a placut enorm si l-as recomanda tuturor.

2 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Seria STALKER, sunt 3 jocuri : shadow of chernobyl, clear sky, call of pripyat. Este un survival-horror. Se pot juca multiplayer.

| JustiNkov a răspuns:

Uite cateva jocuri care eu m-am jucat destul de mult.
Farcry 1, 2, 3.
TheForest.
Minecraft.
Si asta e...
Sunt niste jocuri foarte ok, si sunt destul de bune.