| Mikel77777 a întrebat:

Salut TPU! Imi puteti spune va rog cat este de bun este acest PC pentru gaming:https://altex.ro/
Mentionez ca as vrea sa ma joc pe el:SA-MP, CS-GO, Ets 2, fivem si rage.mp(e tot o varianta de gta 5 on-line). Dau funda!

2 răspunsuri:
| Costi125 a răspuns:

Vezi ca ai gresit linkul pune un link ca lumea asta ne baga pe altex atat nu la pc respectiv

| Mikel77777 explică:

Sistem Desktop Gaming MYRIA Vision V34WIN Powered by Asus, Intel Core i5-9600KF pana la 4. 6GHz, 16GB, 1TB + SSD 240GB, NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB, Windows 10 Home