| Number27 a întrebat:

Imi puteti spune va rog un server de SAMP in care sa poti vedea inauntrul masinilor cand conduci (adica volanul). Ser verul care merge cel mai bine funda happy!

Răspuns Câştigător
| alliyn13 a răspuns:

Man nu intra in cursa lui laughing poti intra pe ori ce server de samp... chiar si single player poti vedea de la volan si dinauntrul masinii dai pe tasta "v" de 2 ori si iti arata de la volan apasand tastele "q", "e" te uiti stanga/dreapta si folosind combinatia "q"+"e" te uiti in spate nu e un anumit server de samp (samp.gfzone.ro)

2 răspunsuri:
| Uvuvwevwevwe a răspuns:

Samp.prounion.ro
Ma cauti un joc si te ajut sa poti vedea de la volanul masinii.

| єχcєєℓ a răspuns:

Ca sa vezi de la volan nu ai neaparat nevoie de un server anumit ci de un mod.Cauta "gta sa mod volan" de exemplu, si gasesti imediat