| Antonia50 a întrebat:

imi puteti sugera un metin2 bun ( cresti repede kinguri cal armat...)?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Buunaaa! :)
PvM (mobi etc) : (italian) http://twinlongju.net/ pica perle în grota, are mape de metine, mobi ciudați, otele albastre, orc șef blestemat, lv maxim 225 banii ii strângi în grota, exista multe arme epice, când bați playeri iți cad chestii din care iți ies licori smechere, metal magic, chestii de + or iți da 5kk :)
(român) : http://metin.explossivegaming.com/ duci iteme la tim (un tip) si iti da perle, exista kinguri, sunt numai romani pe server citești la homepage.
Știam și unul PvP (dueluri) dar se pare ca s-a închis.O zi buna.

5 răspunsuri:
| DariusB1998 a răspuns:

Salut Antonia50
stiu eu un Metin2 ff fain si ff bun
EmpireMetin2
cel mai bun sv este Cronical
lv maxim 150
king1, king2, king3, king4...
cal armat de la lv 1
faci bani ff repede
arme foarte evoluate si de toate...

| caty870 a răspuns:

Http://metin2.empiremmorpg.com/ Este serverul despre care a spus Darius, oricum incearcal ii ff fain dar site-u ii in italiana, cred ca te descurci BYE

| Antonia50 explică:

Puteti sa-mi dati si linkul?

| dodolicy a răspuns:

Sall eu iti recomand Metin2 United cal militar de la lv 30 de toate +9 frizuri gratis!

| dodolicy a răspuns:

Http://Metin2 United download.