| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti zice niste metode de a face bani pe metin2ro? Am un cont de lvl 42 dar mi-au disparut itemele acum cateva zile etc (poveste lunga) si acum vreau sa-mi fac itemele inapoi. Eu acum stau si la pescuit cu 3 conturi si la minerit cu 2 conturi (nu stau cu toate deodata). Imi puteti zice si alte metode ca sa fac banii repede (in afara de farmat ca nu am cu ce...)
P.S. Din minerit nu prea fac bani mai deloc pentru ca mi-a disparut tarnacopul vechi si acum stau cu unul +0.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VenomV a răspuns:

Du-te in DT. Faci 1kk minim intr-o zi

| TwYsTz a răspuns:

Hm..ai putea bate mortali (pica fms, rib ) si le poti vinde la bani frumosi smug sau un DT ai mai putea face $

| NamPleak a răspuns:

Cumpara o undita di da la peste