| FLORIn_9413 a întrebat:

imi puteti zice si mie un site de unde pot downloada GTA San Andreeas (gta3) care sa contina lamborghini logan chestii din astea dar as vrea neaparat ceva cu lamborghini, dar nu vreau sa fie peste tot masini de genu... va rog ajutati-ma! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Gta san andreas nu e gta 3...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masinile se pot modifica in functie de dorinta. Se folosesc programe speciale pentru asa ceva. Intra pe GTAGarage.com si intereseaza-te cum se inlocuiesc vehiculele si ce programe ai nevoie.