| sfechis a întrebat:

imi spuneti si mie cateva jocuri pentru pc meu (512 ram, placa video nvidea geforce 6200 turbocache, procesor intel 1.8 Ghz dual core )Plz. Ms pentru intelegere, astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| RaZoR2 a răspuns:

Nfs underground2, counter-strike,john deere drive green,gta san adreas, gta3, conflict desert storm 1 si 2. Daca iti plac jocurile astea bafta la jucat.

1 răspuns:
| atentat a răspuns:

Medal of hoonor, red alert, fear 2, modern warfare 3, black ops, call of duty 2, silent hill, predator,