| Larisa0012 a întrebat:

imi spuneti va rog niste jocuri faine.

Răspuns Câştigător
| Antimanele104 a răspuns:

Eu sunt fan shootere și 3rd person action games așa că iată câteva:Unreal Tournament, Dead Space, Doom, Metro 2033 și Metro Last Night, Assassin's Creed, seria Grand Theft Auto, Battlefield 3(sau Battlefield 4, deși în mare este același joc),câteva titluri din Call of Duty, Mass Effect, Bioshock, Bulletstorm, Gears of War.Mai sunt și altele, dar încearcă-le pe astea momentan.

2 răspunsuri:
| GeorgianaMdg a răspuns:

Thief, Assassin's Creed, GTA, Alice Madness Returns, Hit Man, Lucius, Medal of Honor, Dead Rising

| Pumalow a răspuns:

HostName: [0.3z] DevilStrike RPG | Online
Address: 89.33.242.210:7777
Players: 14 / 50
Ping: 33
Mode: RPG Romãnia 0.0.5
Map: Los Santos

Best RPG server!
Panel: panel.devilstrike.com
Forum: devilstrikerpg.forumer.ro