| djdani2010 a întrebat:

imi spuneti va rog setarile corecte pentru volan la jocul 3d driving school. dau funda.

Răspuns Câştigător
| Dany3 a răspuns:

La ori ce joc is acelasi setari trebuie sa intri la controale si sa le schimbi ca sa le schimbi dai de volan in stanga si in dreapta de el si ca sa bagi si pedalele la fel apesi pe ele la setarile lor e simpu daca stii engelaza ca sa nu faci vreo setare ca tu sa dai in dreapta din volan si masina sa se duca in stanga