| Alexmilian a întrebat:

Imi stiti un server de sa:mp nou unde as putea deveni lider?

1 răspuns:
| ThRaLL a răspuns:

Salut suntem o comunitate noua unde ai sanse sa iei lider/helper/admin asta doar daca esti serios si te tii de server.Stafful este format din oameni maturi si seriosi.Forumul nostru este http://blackcuberpg.forumz.ro/forum,pe forum o sa gasesti si ip-ul serverului daca te intereseaza. Daca ai alte intrebari si nelamuriri si nu ti se raspunde pe server la /report poti intreba pe forum la sectiunea ajutor/probleme sau puteti da PM unui administrator pe forum.