| Matei_Gabi_1994 a întrebat:

Salut TPU,imi ziceai si mie niste jocuri cu grafica super mişto (in afara de need for speed, crysis 1, 2, gta )?

6 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Far Cry 3, Prototype 2, Assassin's Creed 3, Call of Duty Black Ops 2, Battlefield 3, Test Drive Unlimited 2, Just Cause 2, City Car Driving 1.2.5

| Bogdan7265 a răspuns:

Assasin's creed (toate au grafica buna)
Battlefield
Mafia 2
Call of Duty Black Ops/2/MW3
Operation Flashpoint(poti incerca Dragon Rising sau altele)
Elder Scrolls V : Skyrim

| SoulReaver a răspuns:

Half life 2, Resident evil 6, Far cry 2, Stalker shadow of chenobyl, Stalker call of prypiat, Dead Island.

| nicusor55 a răspuns:

Saint's row : the third
APB Reloaded ( All Point of Buletin )
Call Of Duty Black Ops
Euro Truck Simulator 2
Assasin's Creed 3
si mai multe care nu imi vin in minte acum, sper ca te-am ajutat big grin

| poolmlp a răspuns:

Sleeping dogs, saints row, midnight club, asassin's creed, fifa

| XoXoRamonikaXoXo a răspuns:

City racing dar e de descarcat. sad