| DreamHouseit a întrebat:

in legatura cu metin2...
Eu am un client abesgara 3.7 si cand intru in el imi zice nume sau parola gresita va rog spuneti-mi cum pot face sa mearga adica sa nu mai imi zica nume sua parola gresita cum fac sa nu mai imi zica asa am navicat port map tot am cllientul asta ca am auzit cai super deci vreau sa-mi ziceti cum pot face sa nu mai zica nume sau parola gresita sa ma loghez cu contul meu
Funda+Vot la cei care ma ajuta=(-_-)

2 răspunsuri:
| Cantaretul a răspuns:

Incearca sa iti faci alt cont sau daca nu merge nici asa vezi daca ai bagat MC bine bft!

| DieTooFast a răspuns:

Fa-ti alt cont ca alta modalitate nu mai ai! funda?