| DreamHouseit a întrebat:

in unele jocuri texturile ( masinile, cladirile, inclisiv oameni mi se vad albe ) Am o placa video de 32 MB si RADEON 7000 Series
Dau funda + vot la cei ce ma ajuta sa-mi arate texturile normale...
Sa nu aud Iati alta placa video etc...
Funda + Vot pa pa

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Felicitari, cred ca poti sa mergi la politie sa ii scoti buletin placii tale video deja! In alta ordine de idei, nu ai ce face, e ca si cum ai vrea sa mergi cu un Trabant stock cu 250 km/h pe autostrada...

| ZethKode a răspuns:

Salut! Poi, cu o placa ca cea pe care o ai tu ar trebui sa fi mandru ca inca iti mai merg jocurile. Dar sa revenim la intrebare. Ca sa maresti calitatea jocului, te duci la optiuni si dai totul pe high, mai ales la Details, Texture etc. Daca nu merge nici asta, instaleaza-ti ultimul driver pentru placa ta video. Daca jocul ramane tot asa, nu ai decat sa faci ultima optiune pe care ai scris-o mai sus, si anume alta placa video. Bafta!

| SoRyNeScku a răspuns:

32 mb? Iti merge Mario, sincer?