| Ciclovan_Darian_1994 a întrebat:

incerc sa rulez un program pe windows 8.1 Enterprise 64 bit + 64 bit procesor si imi da eroarea ``This app can`t run on your PC``.DE CEE? Credeti ca fisierul foloseste 84 de biti? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Cristian_George_1998_367R a răspuns:

Majoritatea jocurilor sunt facute pentru x64, rare cele care merg doar pe x32, daca nu e din cauza asta poate are o setare precum : nu poti rula fara quad core sau nu poti rula fara x RAM, verifica pe un site de specialitate daca aplicatia poate rula pe PC-ul tau.