| DarthNiger a întrebat:

intrebare pentru cei care joaca SAMP, mai precis blue bugged si sunt playeri capabili cu experienta, deci, am decis sa ma apuc iarasi de SAMP si sa joc blue bugged, am mai jucat pe blue bugged acum 4-5 ani aproape, insa am fost banat permanent de catre un admin din nu stiu ce motiv, pe vremea aia eram un copil obsedat de hackuri si probabil din cauza asta si acum as vrea sa imi fac un cont nou sa pot sa joc iar dar nu pot fiindca sunt banat pe IP, ce as putea sa fac in cazul asta? nu mai tin minte contul vechi absolut deloc si nu gasesc nicio solutie, am pus problema asta si pe forumul lor ieri, dar vad ca dureaza 100 de ani pana cand imi raspunde cineva sa ma ajute si am venit si aici sa intreb pe cei care joaca pe blue bugged, poate voi stiti ce as putea sa fac, mersi.

2 răspunsuri:
| AdelinM5 a răspuns:

Mda. daca ai fost banat permanent (ip) nu ai decat sa faci cerere de unban pe ip, adica faci un ticket si mentionezi ca vrei sa joci pe server si ca ai fost banat pe ip, daca nu reușești nu ai decat sa donezi 5€ pentru unban, succesc, daca nu merge hai pe OG Times

| DarthNiger explică (pentru AdelinM5):

Probabil o sa incerci si pe OG Times.