| masteryy a întrebat:

Intrebarea mea este despre Youtobe adica cand vreau sa ma uit la vreun clip imi spune ca ceva este in neregula sau pur si simplu nu deruleaza clipul ce as putea sa fac.va rog raspunsuri serioase.

2 răspunsuri:
| aRealShow a răspuns:

Poate acel videoclip a fost eliminat de catre managerul canalului, sau chiar canalul sters, la tine nu cred ca ar fi vreo problema deoarece nu cred, ca iti trebuie vreun flash sau ceva pentru a viziona clipurile de pe YouTube. Vezi la videoclipul acesta daca iti arata la fel. Link: https://www.youtube.com/watch?v=wtAQQ2rHpZk (prin acest link nu mi-am facut reclama vreau doar sa vad daca ii arata la fel).

| Myrnir a răspuns:

De obicei cand un videoclip nu ruleaza pe Youtube inseamna ca ori e restrictionat in tara respectiva, ori a fost sters pentru un copyright. Tot ce poti sa faci e sa-ti verifici conexiunea la net si sa speri ca videoclipul e valabil la noi in tara happy spor