| Alex46537 a întrebat:

Joc clash of clans de mult timp si am o nelamurire. Daca, sa zicem, as vrea sa mai creez un alt cont de clash pe acelasi dispozitiv cum as putea comuta intre conturi? Am vazut ca se poate cu stergerea datelor din setari, dar si cu dubla apasare pe casuta "conect" din clash of clans, aparand apoi conturile tale, aleg pe ce cont vreau sa pornesc, dupa apare o casuta in care trebuie sa bat "confirm" cu majuscule si voila. Deci pana la urma cum se procedeaz? Dau funda celui mai concret raspuns!

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Ti-ai raspuns singur la intrebare. Eu joc pe bluestacks dar asa faci, dai la settings, account management, dai add account, bagi cont de google si apoi dai la apps, clear cache, intrii in clash of clans, dai sign in, si bagi al doilea cont, ala care l-ai bagat prin add account. Si poti sa le schimbi dand la rotita din clash of clans, unde iti arata google play sign in dai pe connect ala apoi mai dai odata si iti alegi celalalt cont, iti zice daca vrei sa dai load, dai load, scrii CONFIRM, chiar daca zice ca ti-l sterge, si te-ai logat pe celalalt. Pac pac, asa faci de fiecare data cand vrei sa schimbi.

| Miron_Cristian_1999 a răspuns:

Asa am vrut si eu sa fac. Dar cand scriu confirm si trebuie sa apas okay. Nu merge