| PaulRaduuu a întrebat:

Joc counter strike 1.6 si as dori si eu un cfg foarte bun pentru hns cu strafe. Eu sa tin apasat o tasta si el sa faca strafe, sa faca tot si din tastatura si mouse. Funda >:

1 răspuns:
| WholeWorld a răspuns:

Ca sa poti asta cu CFG trebuie sa-ti faci si executabil +dll, deci nimeni nu-ti va da tie cfg pe munca altuia:d.
Dar ia si downloadeaza KZH happy face aceleasi chestii si ca sa te binedispun laughing si pe kzh si pe cfg primesti ban/exterminate.
Acum depinde de server.
Good Luck