| Katalin12 a întrebat:

Joc Euro Truck Simulator 2 Si Caut Mape pentru versiunea 1.3.1. Cine imi poate da lasati link va rog si spuneti si cum adaug mapa in ets2 ca sa mearga. Dau funda celei mai frumoase si realiste mape.

1 răspuns:
| sebyops a răspuns:

Aici poti gasi tot in legatura cu Euro Truck Simulator 2 : http://ets2-mods.com/ets2-maps : ..Si pentru mapa extractezi fisierul luat de pe saitul recomandat de mine.Intri in My Documents. Acolo intri in Euro Truck Simulator 2 ..Si acolo vei gasi un fisier numit Mod ..copiezi tot ce ai extractat in el. dupa intri in joc ..acolo iti apare profilul tau dai edit si in dreapta iti apare harta si trebuie sa o bifezi tupa intri in joc. funda?