| Y0nut7 a întrebat:

joc fifa 08 , la manager mode cum pot cumpara jucatori ? plsss funda

3 răspunsuri:
| Punker19 a răspuns:

Transfers > Transfer Market > Search sau Searca Suranamewinking

| iubaretulcata a răspuns:

Sal 10nu7z intra pe okazii.ro fa-ti un cont acolo si gasesti jocul poti negocia pretul cu vinzatorul.tot binele din lume

| NeacşuIonel1976 a răspuns:

Dai pe scout si trimiti pe cineva pritr-o tara si cand se intoarce sau chiar pe parcursul calatoriei o sa primesti mesaje si poti sa le oferi contract