| Beder a întrebat:

Joc un metin2 pvp si vreau sa imi fac niste iteme cu care sa rezist la duele adica sa nu mor usor.Imi puteti spune ce bonusuri sa bag in itm? dau funda. Ps:Metinu se numeste Metin2Sun.

3 răspunsuri:
| Yuzoo a răspuns:

Nu exista hack de yang si trade, sunt unele de trade doar ca sunt rare si sunt cu survay...

| Yuzoo a răspuns:

Nu exista, sunt unele de trade doar ca sunt rare si sunt cu survay...

| Beder explică:

Nu am cerut hack! Am cerut ce bonusuri sa bag in iteme sa rezist la duele