| DoRaTo96 a întrebat:

Jok counter strike 1.6 p moduri deathrun si as vrea sa invat si eu cum sa fac bhop
am incercat si cu space si cu mwheel imi iese d 2 ori dupa aia numai iese
daca puteti sa ma ajutati, nu vreau scripturi sau altceva vreau sa inv natural
daca aveti un sv gol sau ceva ma contactati p alex_141196 si ma invatati si p mine
Cine ma invata dau funda big grin

1 răspuns:
| atreet a răspuns:

Ca sa faci B-hop iti trebuie cfg cu binduri pe scrool. uite aici un tutorial http://www.youtube.com/watch?v=aUtxsfuymxc