| Stalingrad988 a întrebat:

La o placa video Asus strix r9 390 cine imi poate recomanda o sursa buna si o carcasa in care sa incapa placa video Am tot cautat si n-am gasit carcase compatibile? Cu o aerisire foarte buna si ventilatoare incluse (pret max 400 carcasa) si sursa (300)funda (de preferabil de la eMAG)

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 700 Lei vrei atat sursa cat si carcasa.
2 Sursa recomand la acel Asus strix r9 390 la acel pret (Pcgarage:315Lei - Emag:360 Lei).
Sursa Chieftec A-90 Series GDP-550C 550W

Iar la carcasa nu pot sa iti aleg o carcasa daca nu stiu ce fel de placa de baza ai, caracasa se ea dupa marimea placi de baza?

PSbig grinaca ei de pe Pcgarage foloseste acest cupon de reduceri: N5HZBCG6