| DeNeCuM a întrebat:

M-am apucat ceva mai serios de minecraft, dar nu l-am cumparat. Am versiunea de la Team Extreme. Intrebarea mea este: Cum imi pot schimba skin-ul? Am incercat sa intru la versiuni, sa sterg fisierul,, steve" si sa inlocuiesc cu alt skin cu acelasi nume. Dar cand intru in minecraft se reseteaza tot si nu s-a schimbat skin-ul. Nu stiu daca ajuta, dar tin sa mentionez ca folosesc windows 10. deci?

1 răspuns:
| alii98 a răspuns:

Nu merge sa iti schimbi skinul, daca reusesti cumva merge sa il schimbi doar pentru tine