| anonim_4396 a întrebat:

M-am apucat sa joc samp roleplay si am gasit un server: Bugged RPG dar am vazut ca este blue server si red server. Am vazut ca pe blue sunt mai multi si m-am gandit sa va intreb: pe care server sa joc?

Răspuns Câştigător
| snkNeonSound a răspuns:

Pe Blue, pentru ca acolo sunt jucatori mai buni, si admini mai. cum sa spun, mai "de treaba" happy funda?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru snkNeonSound):

Multumesc dar mai am o intrebare: un tip m-a jignit si l-am raportat, dar adminul a zis ca nu am dovada. Eu ii facusem totusi o poza dar nu stiu cum sa o pun. Adica imi apare ca un text si nu stiu cum sa pun poza: ma poti ajuta?

| snkNeonSound a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai o poti arata pe yahoo/skype

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru snkNeonSound):

Pai trebuia sa o arat la admin pe user panel pe site si nu stiu cum sa o pun.

| snkNeonSound a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu zic sa nu te mai complici... distreaza-te in continuare pe server, si nu-i ignora, cinestie, faci scandal
daca vezi ca te tot injura sau ce o face, ia-ti bandicam, intra pe server cu bandicamul deschis, fa o poza, dupa care ceri ID de la admin( pe yahoo) si ii trimiti poza ok?

funda?