| CLAUDIU15037 a întrebat:

M-am hotărât să achiziționez un pc pentru gaming pe care să meargă gta5, cs go, fortnite și minecraft. Am găsit două pc-uri, dar nu știu pe care să îl aleg dintre https://m.emag.ro/......DL6MR6BBM/ și https://altex.ro/......DIGITAL29/ Dacă mă puteți ajuta cu o sugestie, ceva ar fi super. Mulțumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Buna, cel de la eMAG are un procesor cu o serie foarte buna, dar daca il iei doar pentru jocuri iti vor prinde bine cei 16 gb ram. In schimb cel de la altex are un procesor bun, cu o placa video mai puternica, dar iti for fi solicitati non stop acei 6 gb ram.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| combativul a răspuns:

Salut. Iti recomand sa ti faci pe piese, iesi mult mai bine

| combativul a răspuns:

Nu te lua dupa astia, i7 le e din 2010, vai de el. Da mi pm si te ajut

| CLAUDIU15037 explică (pentru combativul):

Ms de sugestie happy

| CLAUDIU15037 explică (pentru BlackBriliant):

Ok, mersi happy