| NoNamemartes a întrebat:

m-am plictisit de cs go, minecraft, sa:mp, ets2 etc... stie cineva jocuri online in care sa ma joc cu un prieten dar sa fie gratis, nu neaparat pe steam si sa ii dau download pe google etc...Dau funda mare

Răspuns Câştigător
| gamersamp12 a răspuns:

1. Planetside2 (e nr 1 se bat cate 500 de jucatori pe aceeasi harta, nu te teme de lag ca nu este, poti sa te bati oriunde pe harta poti sa conduci avioane SF, tancuri SF, etc. Hartile pe care te bati sunt imense si poti sa te bati cum vrei unde vrei jocul e unul FPS diferite clase.)
2. H1z1 este acum gratuit.
3. Infestation: The New Z
4. Paladins (overwatch gratis)
5. Creativerse
6. Robocraft
7. SKILL
8. Heroes and Generals.
Toate astea sunt gratis pe steam

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

TF2, unturned, etc.

| EusebiuPWN a răspuns:

Smite, paladins.

| NoNamemartes explică:

Sau ceva gen minecraft da doar conceptia adica poti face casa si un prieten de al tau ferma etc..., daca stiti gen creativerse

| AlecCusca a răspuns:

Battlerite

| ThePGR a răspuns:

Ai incercat LoL vreodata? Chiar daca la inceput pare banal si plicitisitor, dupa o sa iti placa (asa am patit si eu, iar acum sunt,, dependent")