| raul25raul a întrebat:

m-am plictisit de jocuri cu fotbal si gtauri, va rog spuneti-mi niste jocuri misto cu impuscaturi. funda:X

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

Counter-Strike Source
Call of Duty
Crysis
Fallout 3 & Fallout New Vegas
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

Minecraft in timp ce tragi cu arcul in vaci?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vasy10 a răspuns:

Batllefield 3 the best shutter of the year 2011

| Drragos a răspuns:

Http://allaboutgames.haipa.ro/ - Site-ul meu. Gasesti aici jocuri PC, toate genurile( RPG, MMORPG, Race, Shooter, Action etc), bineinteles cu download. Gasesti si Top 10 pentru fiecare gen de joc pentru a iti face o idee de ce jocuri sunt " la moda" si gasesti de asemenea si un program super cu ajutorul caruia poti juca orice joc online!