| adin94 a întrebat:

ma adresez jucatorilor de mt2ro big grin, fara alte introduceri, vreau sa ma ajutati si sa imi spuneti cum cresc lvl calului, ei bine iata cum am facut eu, am lvl 1 la cal, m-am cumoarat medalii, si am mers la la Grajdar am dat acolo si mi-a dat o misiune, sa merg la un punct. Am mers la acel punct si m-am intors la grajdar (pentru ca asa mi-a cerut). Bun pana aici totul bine, de aici mi-a zis grajdarul ca misiunea mea sa incheiat cu succeas, si punctele tale vor fi trecute pe medalia de cal, nu mi-a luat nici medalia, si nu mi-a crescut nici lvl la cal, si acum de 3 zile nu mai pot sa ii fac nici un lvl, cad dau pe grajdar imi apare doar "Informatii despre cal" si atat, ce sa fac?! daca ma puteti ajuta, multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

Poi asa mi s-a intamplat si mie si dupa o saptamana mi-a revenit la loc aceea cu misiunile.Nu te speriawinkingBafta!

| Lasvegasnevada a răspuns:

Poate ai intins nivelul maxim sau asteapta cate va zile

| Lasvegasnevada a răspuns:

Iarta-ma de raspunsu meu prost asteapta cateva zile si o sa si revine poate e vreun lag