| Fanu23 a întrebat:

ma joc pe un server (metropolitan roleplay) si s-a facut update cred la 0.3z r4 adica 0.3z era de cand a aparut.dar r4 nu stiu exact, mi-am pus windows-ul si am instalat gta sa si samp-ul si cand am intrat pe server imi spune ceva de genu (ai o versiune expirata intra pe site-ul www.sa-mp.com/download.php si sa iau vresiunea nou si am luat-o dar faza e ca eu am r2 si serverul e r4 si nu ma lasa sa intru adica pot sa ma loghez dar dupa ce am scris parola ma da afara sa iau versiunea nou,oricum l-am dezinstalat, instalat, restart pc... cine stie cum pot sa il fac si merge

3 răspunsuri:
| skinhead99 a răspuns:

Files.sa-mp.com/samp03z_svr_R4_win32.zip

Downloadeaza de aici.

| Fanu23 explică (pentru skinhead99):

Am gasit si eu de astea, dar vreau sa stiu cum il pun sau unde straight face

| Denis_Bogdan_1996 a răspuns (pentru Fanu23):

Baga id asta la skype, si te ajut, eu : ID : bogdanel.kgb >> [doctorbeats]
winking