| JoinTalex a întrebat:

Salut TPU

Ma joc World of tanks am un E-75 si problema este ca ma usuca de bani si nu stiu ce sa fac. Inafara de tunul de 12.8cm am deblocat tot si vreau sa stiu sa continui pe linia asta sau toate tancurile de tier-9 te usuca de bani sau sa ma orientez spre alt tanc cine are experienta in WOT astept orice parere.

1 răspuns:
| 0x11111051 a răspuns:

Bagi bani in joaca! Cumperi monede de aur. Dupa asta cumperi un tank premium (macar de la lvl 5 in sus)Anume cu tankuri premium faci in lupta mai multe credite. Sau cistigi in concursuri. Unele concursuri poti primi tankul chinez premium Type 59, cu carre poti face intr-o lupta pina la 120000 monede. Sau la sovietici deschizi tankul KV-1 si il tii in garaj, jucindute cu el. Este nivelul 5, si este extrem de bun si de comod de jucat.