| Baiathu a întrebat:

Ma numesc Ciprian si as vrea sa va pun o intrebare legata de jocul gta 4... Mi-ar merge bine pe low cu configuratia: Placa video Nvidia geforce 6150se nforce 430 Amd athlon LE-1640 de 2.71 ghz si 2 gb ram mi-au spus niste prieteni ca nu o sa imi mearga din cauza placa....Astept raspuns URGENT Funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Nu iti va merge din cauza pcului, nu doar placa video.

GTA IV este un joc foarte prost optimizat oricum. Am un sistem in care am bagat pana acum aproximativ 4000 lei, si tot am uneori sub 40 frameuri. (Asta cu ultimul driver care este in beta, pana sa apara nu trecea de 30).
O seara buna.

1 răspuns:
| Baiathu explică:

Deci sa inteleg ca nu trebuie sa imi mai bat capul sa mi-l iau o sa mearga greu nu?