| alexinio052 a întrebat:

ma plictisesc si daca puteti imi spuneti niste jocuri (care trebuie downlandate) bune dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Warframe, Smite, Cabal 2, Guild Wars 2 ( este gratis acum), Echo of Soul daca iti place pvp, Arche Age daca vrei ceva pay to win, Neverwinter, Tera (desi dupa ce atingi lvl maxim te cam plictisesti), Aion e plin de romani, Rift, Age of Conan: Unchained daca vrei ceva greu, LoL sau DotA daca vrei sa fii la moda, Hearthstone daca ai rabdare si bani sa faci rost de toate cartile, Scarlet Blade daca esti pedofil, Entropia Universe (poti sa faci bani reali).

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Spune-ne si noua specificatiile.

| dragonu35hp a răspuns:

Assasins Creed toata seria.
Splinter Cell BlackList
Kingdoms of Amalur
Mortal Kombat Complete Edition
Nfs Pro Street
World of Tanks
Burnout paradise the ultimate box