| PacCube a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o problema la cs, cand intru pe orice server dupa 10 min imi da "connection to server during level change" am incercat cl_timeout 9999 cl_allowdownload 0, poate stiti voi ceva! Multumesc!

3 răspunsuri:
| MaDaLiN2013 a răspuns:

Ai reinstalat CS? Daca nu inseamna ca ai in config ceva mai bine reinstalezi CS!
Succes!

| Miculverde a răspuns:

Cl_allowdownload trebuia sa fie "1" pentru a putea downloada harti pe care tu nu le ai pe pc.
Eroarea asta apare de obicei la schimbarea de harta, te reconectezi si gata

| PacCube explică (pentru Miculverde):

Am pus si cl_allowdownload 1 dar degeaba, am reinstalat cs-ul de cel putin 4 ori! Oricum Multumesc!