| Rapyto a întrebat:

Am o problema la counter strike, daca ma puteti ajuta: cand intru pe server ( orice server ) imi da "connection to server timed out". Am incercat sa scriu in consola "cl_timeout 1", "cl_timeout 30", "cl_timeout 999" si asa a inceput sa se conecteze la server, sa se descarca mapa (daca era necesar), iar apoi cand sa porneasca jocul imi iesea si imi dadea fatal error "flie read failur".
Ma puteti ajuta? :-)

2 răspunsuri:
| secret95 a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi cs, daca reinstalezi si persista problema probabil ceva setari de la router daca ai sau inchideti fireweal

| Rapyto explică:

L-am instalat de cateva ori deja, am incercat cu config, am incercat cu cl timeout, bla bla... degeaba...