| SuZuki98 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu un mod de parkour sa il am in Samp cum sa fac de unde sa il iau unde il extrag sau instalez in folder la San Andreas si apoi sa si mearga.Ma puteti ajuta va rog.

3 răspunsuri:
| SuZuki98 explică:

Aa deci sa inteleg ca daca intru pe un server de samp cu el pot sa iau ban sau ceva...

| Buflei_George_1996 a răspuns:

Deci,mai intai trebuie sa iti iei un parkour.incearca pe google sa scrii samp parkour mod. dupa ce ai luat un parkour trebuie sa extragi fisierele.cs. apoi iti trebuie programul cleo.io instalrzi unde ai tu san adreasul.acolo o sa ti se bage fisierul cleo, iar acolo pui tu fisierele de la parkour.

Dar ai grija, parkour e hack

| dalffam a răspuns:

Pune pe youtube si scrie GTA sa mods si iti pune de la sine.