| MihaitaBS a întrebat:

...mai acum o saptamana mi-am luat un PC nou...si vreau sa cumpar Cs:Go dar mi-e frica sa nu dea vreo eroare sau sa mearga laguit.

Informatii PC:

Dell OptiPlex 780
placa baza Intel socket 775 suporta orice quad core seria q
procesor Intel® Core™2 Duo Processor E8400
(6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB) 2x3Ghz are 2 nuclee la 3Ghz fiecare procesor ce bate un quad core sau i3 prima generatie
Ram 8Gb ddr3 suporta max 16Gb
video dedicat 2Gb
slot pciex 16x
iesire vga, dvi si dp to hdmi
hard disk 250Gb sata 3
dvdrw
retea gigabit
are windows 7

Răspuns Câştigător
| Rusty78 a răspuns:

Functioneaza bine pe medium pentru ca si eu am un calculator aproape ca al tau si joc pe medium si am cam aprox. 60 fps

3 răspunsuri:
| lauren93 a răspuns:

Http://www.game-debate.com/....../index.php

CPU: Intel Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 processor or better
CPU Speed: Info
RAM: 2 GB
OS: Windows 7/Vista/XP
Video Card: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 8 GB

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, spune si tu modelul placii video, in principiu ar merge. medium spre high, dar nu risc sa iti spun pana nu incerci.

| MihaitaBS explică (pentru Rusty78):

Multumesc mult! Meriti funda happy